Demirci Halk Egitimi Merkezi Forumları
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Demirci Halk Egitimi Merkezi Forumları

Her yerde, herkes icin EGİTİM

AnasayfaPortalliAramaLatest imagesKayıt OlGiriş yap

ALINGAN HIRSIZ

YazarMesaj
ersan_ozsurucu
Genel Sorumlu
Genel Sorumlu
ersan_ozsurucu

ALINGAN HIRSIZ Empty
MesajKonu: ALINGAN HIRSIZ   ALINGAN HIRSIZ Icon_minitimePaz 25 Mart 2007, 15:35

ALINGAN HIRSIZ

Çin’de bir üniversitede oldukça ilginç tamamıyla gerçek bir olay.. Kızın biri bir gün yeni aldığı demirci okula geliyor ve okulun bahçesindeki demirci parkına henüz kilit almadığı için öylece bırakıyor.. Derslerin bitiminde okul çıkışı demirci yerinde olmadığını görüyor ve çok sinirleniyor..
Ertesi gün sabah okula geldiğinde demirci üzerinde bir notla bir gün önce bıraktığı yerde buluyor. Üzerindeki notta "Çok özür dilerim ama demirci gerçekten çok ihtiyacım vardı aldıktan 2 saat sonra geri getirdim ama sanırım çıkışına yetişemedim çok üzgünüm anlayışın için teşekkürler."
Kız doğruca bir demirciçiye gidiyor ve 5 tane kilit alarak okula dönüyor.. demirci iyice kilitleyip 5 farklı anahtarla derse giriyor ve olayı arkadaşlarına anlatıyor..
Ders bitimi okul çıkışında 5 kilit taktığını anlattığı arkadaşlarıyla beraber demirci almaya gittiğinde şok oluyor..
demirci üzerinde 10 kilit ve birde not var.. "Eğer acil ihtiyacım olduğu halde ben kullanamayacaksam sen hiç kullanamayacaksın."
http://ersan45.spaces.live.com

ALINGAN HIRSIZ
1 sayfadaki 1 sayfası