Demirci Halk Egitimi Merkezi Forumları
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Demirci Halk Egitimi Merkezi Forumları

Her yerde, herkes icin EGİTİM

AnasayfaPortalliAramaLatest imagesKayıt OlGiriş yap

ŞU ÇILGIN TÜRKLER - TURGUT ÖZAKMAN

YazarMesaj
altinay45
Çırak
Çırak

ŞU ÇILGIN TÜRKLER - TURGUT ÖZAKMAN Empty
MesajKonu: ŞU ÇILGIN TÜRKLER - TURGUT ÖZAKMAN   ŞU ÇILGIN TÜRKLER - TURGUT ÖZAKMAN Icon_minitimePerş. 22 Mart 2007, 04:24

Şu Çılgın Türkler

"Şu Çılgın Türkler'i okuyun, 'çılgın' babalarınızla, dedelerinizle onur duyun."
- Hasan Pulur, Milliyet

"Olağanüstü akıcı, öğretici, bize yakın geçmişimizi bir kez daha yaşatan bir eser."
- Emin Çölaşan, Hürriyet

"Hiç 688 sayfa boyunca gözlerinizin sürekli dolduğu oldu mu? Hiç, bir kitap boyu acıyı, kederi, gururu ve zaferi akıl almaz med-cezirler arasında adeta yaşadığınız oldu mu?.. Hiç, hıçkırıklarınızdan övünç duyduğunuz oldu mu?.. Benim oldu. Elleri öpülesi Turgut Özakman'ın 'Şu Çılgın Türkler' kitabını okurken."
- Ümit Zileli, Cumhuriyet

"...Bu kitabı okurken, kendi babamdan ve amcamdan, ailemden hep duyduğum olayları yaşadım. Bunu ancak çılgın Turgut yazabilirdi. Ancak, doğrusu, haset duymadım desemyalan olur; böyle bir şaheseri kendim yazamadığım için!"
- Altemur Kılıç, Ortadoğu

Burada yayınladığımız E-Kitapları download ettikten 24 saat sonra silmek zorundasınız. Aksi takdirde kitabi basan firmanın uğrayacağı zarardan hiçbir şekilde SORUMLU değiliz. Bu kitapların hiçbirisi orijinal kitapların yerini tutmayacağı için eğer kitabı beğenirseniz kitapçılardan almanızı ya da e-buy yolu ile edinmenizi öneririz. Sitemizin amacı sadece kitap hakkında bilgi edinip, belli bir fikir sahibi olmanız ve hoşunuza giderse kitabi almanız içindir. Sitemizin burada yayınlanan e-kitaplardan herhangi bir çıkarı ya da herhangi bir kuruluşa zarar verme amacı yoktur. Bu yüzden E-kitapları fikir alma amaçlı olarak 24 saat süreli kullanabilirsiniz. Daha sonrası sizin sorumluluğunuza kalmıştır.

ŞU ÇILGIN TÜRKLER - TURGUT ÖZAKMAN 975220127-X

Download:
http://rapidshare.com/files/1060340/sucilginturkler.rar

Lit Uzantılı Dosyaları Açabilmek için İhtiyacınız olacaktır.. TIKLA

ŞU ÇILGIN TÜRKLER - TURGUT ÖZAKMAN
1 sayfadaki 1 sayfası