Demirci Halk Egitimi Merkezi Forumları
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Demirci Halk Egitimi Merkezi Forumları

Her yerde, herkes icin EGİTİM

AnasayfaPortalliAramaLatest imagesKayıt OlGiriş yap

SİZ OLSAYDINIZ NE YAPARDINIZ?

YazarMesaj
ersan_ozsurucu
Genel Sorumlu
Genel Sorumlu
ersan_ozsurucu

SİZ OLSAYDINIZ NE YAPARDINIZ? Empty
MesajKonu: SİZ OLSAYDINIZ NE YAPARDINIZ?   SİZ OLSAYDINIZ NE YAPARDINIZ? Icon_minitimePaz 25 Şub. 2007, 15:58

Sırada önünüze, kendini bilmez abinin biri geçti N aparsınız? Siz hangi, tipe giriyorsunuz acaba? Tepkiye göre seç, beğen, al

demirci TEPKİ: Sıraya geç kardeşim

NEOKLASİK TEPKİ: Şeker kardeşim sıraya geçiver.

REALİST TEPKİ: Sıra var

SURREALIST TEPKİSİZ OLSAYDINIZ NE YAPARDINIZ? Icon5sallandıracaksın bunlardan ikisini Kızılay da bak bir daha yapabiliyorlar mı?

ROMANTIK TEPKİ:Beyefendi, galiba sırayı görmediniz?

NATURALİST TEPKİ: Sırana geç

MODERN TEPKİ[img:2ace]http://www.ceceydeniz.biz/forum/images/smilies/special/135[1].gif[/img:2ace]efendim insanımız eğitimsiz. Halbuki Avrupa da...

POST-MODERN : Sırana geç leyyyn....

UZLAŞIMCI:Acelesi olmasa öne geçmezdi, üzmeyin garibi

DEVRİMCİ:Alt yapı sorunları çözülmeden halkımız sıraya geçmez. Devrim
olunca herkes hizaya gelecek.

KADERCİ: İki dakika fazla beklesek kıyamet mi kopar Kısmetse hepimizin işi görülür....

FELSEFECİ (SEPTİK-KUŞKUCU) : Ön ve arka kavramlar görecelidir.O tarafın ön taraf olduğuna kim karar verdi? Öne geçtiğini zanneden aslında arkaya geçmiş olabilir.

KANTÇI: Efendim algılanmayan şeyler yok demektir. Bakmayın o tarafa adam yok olur.

KÖTÜMSER VAROLUŞÇU: Herkes bir gün ölecek. Onurlu bir şekilde bekleyin. Birgün o adam da ölecek.

İYİMSER VAROLUŞÇU: Sıkmayın canınızı, şu anın tadını çıkarmaya çalışın. bakın ne güzel hayattasınız ve birileri önünüze geçiyor.

HÜMANİST: İnsanlık bir bütündür. Birimiz hepimiz, hepimiz birimiz için. Dolayısıyla birimiz öne geçince, aslında hepimiz öne geçmiş oluyoruz
http://ersan45.spaces.live.com

SİZ OLSAYDINIZ NE YAPARDINIZ?
1 sayfadaki 1 sayfası